Poznaj naszych specjalistów
mgr

Ewa Kołodziejczyk

Fizjoterapia uroginekologiczna

Magister fizjoterapii, fizjoterapeutka uroginekologiczna, pracuje z kobietami w ciąży, po porodzie oraz z borykającymi się z nietrzymaniem moczu czy bólem pleców. Zajmuje się terapią ruchem wad postawy u dzieci i dorosłych. Ukończyła szkolenia: „Fizjoterapia w perinatologii”, „Kompleksowa terapia w rozstępie mięśnia prostego brzucha”, „Integracyjna terapia blizn”, „Aktywność fizyczna w ciąży i po porodzie”, „Kinesio taping”, „Techniki hipopresyjne”, „Trener personalny, „Instruktor Pilates”, „Instruktor Jogi dla dzieci”. Pomaga: w przygotowaniu ciała do porodu, w łagodzeniu objawów ciążowych, w powrocie do zdrowia i formy po jej zakończeniu. Specjalizuje się w leczeniu rozstępu mięśnia prostego brzucha i bada stan mięśni dna miednicy i uczy ich prawidłowej pracy.

Pracuje z pacjentkami po cesarskim cięciu czy z nietrzymaniem moczu. Jest także instruktorem technik hipopresyjnych, stosowanych jako trening mięśni brzucha i dna miednicy w obniżeniach narządów miednicy mniejszej. Patrzy na pacjenta całościowo, a po dokładnej analizie postawy ciała i zapoznaniu się z potrzebami i celami, dobiera odpowiednie metody leczenia. Uwielbia ruch, ponieważ uważa, że jest najlepszym lekarstwem.

chevron-downarrow-up-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram