
Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej oraz aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, certyfikowanym członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Pod swoją opieką ma wielu pacjentów z chorobą otyłościową, u których stawia na holistyczne podejście, tak aby skupić się na leczeniu otyłości z uwzględnieniem jej najczęstszych powikłań. Regularnie poszerza zdobyta wiedzę, bierze udział w licznych zjazdach i konferencjach naukowych, a w swojej pracy stawia na indywidualizację leczenia u każdego pacjenta, zgodnie z aktualnymi wytycznymi i EBM.